Stål. Referensnummer 175.00321. Går vid inskrivningstillfällle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor, mindre fläckar. (Diameter 37mm) Äkthetsintyg från Tofts ur och Urtid, Falun, medföljer.
18 000 SEK | 2019-08-18 12:00 |
17 500 SEK | 2019-08-18 06:52 |
15 500 SEK | 2019-08-15 21:30 |
14 500 SEK | 2019-08-16 09:07 |
13 500 SEK | 2019-08-15 15:04 |
7 000 SEK | 2019-08-15 20:51 |
5 000 SEK | 2019-08-15 20:01 |
1 200 SEK | 2019-08-15 18:45 |
100 SEK | Startpris |