Förgylld boett. Med datumangivelse. Brunt läderarmband. Bruksslitage, repor. (Diameter 40mm)
900 SEK | 2019-08-15 20:01 |
850 SEK | 2019-08-17 20:41 |
500 SEK | 2019-08-16 22:37 |
400 SEK | 2019-08-16 14:22 |
300 SEK | 2019-08-15 22:56 |
200 SEK | 2019-08-15 22:08 |
100 SEK | 2019-08-15 19:23 |
100 SEK | Startpris |