Färglitografi, "Prästkragarna". Signerad och numrerad. Inramad. (35x27)
2 100 SEK | 2019-08-18 11:33 |
2 000 SEK | 2019-08-17 19:00 |
1 500 SEK | 2019-08-16 22:13 |
1 300 SEK | 2019-08-17 09:38 |
500 SEK | 2019-08-15 20:40 |
400 SEK | 2019-08-15 20:29 |
100 SEK | 2019-08-15 19:02 |
100 SEK | Startpris |