Etsning, "Flicka på huk". Signerad i blyerts. Inramad. (24,5x19,5)
5 200 SEK | 2019-08-18 09:39 |
5 000 SEK | 2019-08-18 11:22 |
3 400 SEK | 2019-08-18 09:23 |
2 900 SEK | 2019-08-18 08:36 |
2 600 SEK | 2019-08-16 19:22 |
2 500 SEK | 2019-08-15 21:20 |
1 900 SEK | 2019-08-15 20:48 |
1 500 SEK | 2019-08-15 20:30 |
350 SEK | 2019-08-15 18:57 |
150 SEK | 2019-08-15 19:30 |
100 SEK | Startpris |