Olja på pannå, insjö med fiskmås. Signerad. (37x45)
1 900 SEK | 2019-08-18 12:02 |
1 800 SEK | 2019-08-18 12:05 |
1 200 SEK | 2019-08-18 11:32 |
950 SEK | 2019-08-17 17:12 |
300 SEK | 2019-08-15 21:24 |
100 SEK | Startpris |