Glas. Med slipad dekor. Signerad "Tapio Wirkkala Iittala 3336". Mindre repor. (Längd 12,5)
500 SEK | 2019-08-18 04:11 |
450 SEK | 2019-08-16 07:28 |
400 SEK | 2019-08-17 13:49 |
300 SEK | 2019-08-16 13:40 |
100 SEK | 2019-08-15 22:31 |
100 SEK | Startpris |