Handtag och lockknoppar av ebenholts. Invändigt förgyllda. Smärre repor, småbulor. (Höjd 7,5-16, vikt 537g.)
2 200 SEK | 2019-08-18 11:54 |
2 100 SEK | 2019-08-17 21:31 |
2 000 SEK | 2019-08-15 21:23 |
1 900 SEK | 2019-08-16 12:10 |
1 700 SEK | 2019-08-15 19:53 |
100 SEK | Startpris |