Olja på pannå, bröllopsfest. Signerad och daterad 41. (61x70)
1 000 SEK | 2019-08-18 10:32 |
950 SEK | 2019-08-18 11:13 |
750 SEK | 2019-08-16 12:30 |
650 SEK | 2019-08-17 20:46 |
450 SEK | 2019-08-16 23:36 |
250 SEK | 2019-08-16 08:39 |
200 SEK | 2019-08-15 21:38 |
150 SEK | 2019-08-15 20:29 |
100 SEK | 2019-08-15 19:32 |
100 SEK | Startpris |