Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (79x60)
2 200 SEK | 2019-09-08 12:26 |
2 100 SEK | 2019-09-08 08:47 |
1 600 SEK | 2019-09-07 14:52 |
1 400 SEK | 2019-09-06 10:46 |
1 100 SEK | 2019-09-06 07:15 |
650 SEK | 2019-09-05 23:06 |
400 SEK | 2019-09-05 23:10 |
150 SEK | 2019-09-05 20:23 |
100 SEK | 2019-09-05 19:41 |
100 SEK | Startpris |