Bronserad och förgylld. Krön med skurna roccailer. Senare bakstycke, krön med sprickor, färgslitage. (Höjd 41, bredd 27)
2 200 SEK | 2019-09-08 11:58 |
2 100 SEK | 2019-09-06 14:33 |
2 000 SEK | 2019-09-06 06:09 |
1 300 SEK | 2019-09-05 21:02 |
500 SEK | 2019-09-05 19:27 |
250 SEK | 2019-09-05 20:51 |
150 SEK | 2019-09-05 19:10 |
100 SEK | 2019-09-05 19:01 |
100 SEK | Startpris |