Färglitografi, räv och fågel. Signerad och numrerad. Inramad. (28x35)
1 900 SEK | 2019-09-08 12:18 |
1 800 SEK | 2019-09-08 12:17 |
1 100 SEK | 2019-09-07 22:48 |
900 SEK | 2019-09-07 21:15 |
850 SEK | 2019-09-07 18:21 |
600 SEK | 2019-09-07 20:54 |
400 SEK | 2019-09-06 12:13 |
350 SEK | 2019-09-06 10:45 |
300 SEK | 2019-09-05 23:51 |
250 SEK | 2019-09-05 23:20 |
200 SEK | 2019-09-05 22:07 |
150 SEK | 2019-09-05 21:14 |
100 SEK | 2019-09-05 19:41 |
100 SEK | Startpris |