Vitvinglas 4st samt martiniglas 3st. Förgylld dekor. Bl.a. etikettmärkta. Mindre förgyllningsslitage, ett martiniglas med nagg. (Höjd 12-18)
1 100 SEK | 2019-09-07 22:13 |
1 000 SEK | 2019-09-06 10:49 |
750 SEK | 2019-09-05 23:05 |
350 SEK | 2019-09-05 22:35 |
300 SEK | 2019-09-05 22:09 |
250 SEK | 2019-09-05 22:01 |
200 SEK | 2019-09-05 20:46 |
100 SEK | 2019-09-05 20:14 |
100 SEK | Startpris |