Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (59x43)
1 300 SEK | 2019-09-08 11:47 |
1 200 SEK | 2019-09-07 16:59 |
1 000 SEK | 2019-09-07 09:45 |
450 SEK | 2019-09-06 16:11 |
300 SEK | 2019-09-05 20:50 |
100 SEK | Startpris |