Zethelius, Stockholm. Modell "Gammal Fransk". Skaft med stämplad adelssköld. Bruksslitage. (Längd 20,5, vikt 843g.)
4 200 SEK | 2019-09-08 10:45 |
4 000 SEK | 2019-09-06 08:05 |
4 000 SEK | 2019-09-06 10:06 |
3 200 SEK | 2019-09-05 19:24 |
100 SEK | Startpris |