Olja på duk, skogsbild. Signerad och daterad 1900. Ram med färgbortfall. Mindre fläckar. (77x119)
4 600 SEK | 2019-09-07 15:21 |
4 400 SEK | 2019-09-08 09:24 |
3 200 SEK | 2019-09-06 19:03 |
2 500 SEK | 2019-09-06 00:13 |
1 600 SEK | 2019-09-06 08:49 |
100 SEK | Startpris |