Förgylld och mörkpatinerad brons. Genombruten dekor. Senare flakong medföljer. Flaskan med nagg. (Ställets höjd 14)
850 SEK | 2019-09-07 12:29 |
800 SEK | 2019-09-07 22:18 |
400 SEK | 2019-09-06 18:13 |
350 SEK | 2019-09-06 11:42 |
300 SEK | 2019-09-06 10:39 |
150 SEK | 2019-09-06 07:12 |
100 SEK | Startpris |