Gröntonat glas. Påklippt mynning. Med stämplat sigill. Smärre mynningsnagg och beläggning. (Höjd 22)
10 500 SEK | 2019-09-08 10:53 |
10 000 SEK | 2019-09-08 11:26 |
7 800 SEK | 2019-08-30 09:50 |
7 600 SEK | 2019-09-07 13:59 |
5 200 SEK | 2019-09-06 20:04 |
1 000 SEK | 2019-09-05 19:27 |
500 SEK | 2019-09-05 19:17 |
400 SEK | 2019-09-05 19:14 |
300 SEK | 2019-09-05 19:01 |
100 SEK | Startpris |