Olja på duk, motiv med ren. Signerad . I skulpterad ram. (22,5x32)
3 200 SEK | 2019-09-08 10:39 |
3 000 SEK | 2019-09-08 11:36 |
2 300 SEK | 2019-09-08 11:20 |
1 800 SEK | 2019-09-07 21:16 |
1 700 SEK | 2019-09-06 18:41 |
1 600 SEK | 2019-09-06 11:25 |
1 400 SEK | 2019-09-06 10:20 |
1 100 SEK | 2019-09-06 09:30 |
550 SEK | 2019-09-06 01:50 |
400 SEK | 2019-09-06 06:56 |
300 SEK | 2019-09-05 23:00 |
250 SEK | 2019-09-05 22:53 |
100 SEK | Startpris |