Stål, med graverad dekor. Skaft med sköldpadd och inläggningar. Knivens blad stämplat BB. Slitage, mindre lagningar. Smärre ytrost. (Utfälld längd 20-21)
5 000 SEK | 2019-09-08 11:26 |
4 800 SEK | 2019-08-21 09:32 |
3 000 SEK | 2019-09-06 17:44 |
1 700 SEK | 2019-09-06 13:00 |
1 500 SEK | 2019-09-05 23:04 |
1 300 SEK | 2019-09-05 21:05 |
250 SEK | 2019-09-05 19:18 |
150 SEK | 2019-09-05 18:59 |
100 SEK | Startpris |