Olja på duk, "Vårstudie". Signerad och daterad 2 april 99. Duk med stötmärke. (30x43)
2 100 SEK | 2019-09-07 15:19 |
2 000 SEK | 2019-09-07 16:14 |
1 100 SEK | 2019-09-06 00:16 |
600 SEK | 2019-09-06 04:41 |
100 SEK | Startpris |