Olja på pannå, figurer med häst. Signerad och daterad 41. (54x64)
7 000 SEK | 2019-09-08 10:41 |
6 800 SEK | 2019-09-08 10:40 |
2 100 SEK | 2019-09-07 16:42 |
1 500 SEK | 2019-09-07 16:37 |
1 300 SEK | 2019-09-07 06:08 |
1 000 SEK | 2019-09-06 23:13 |
450 SEK | 2019-09-06 19:16 |
150 SEK | 2019-09-05 19:55 |
100 SEK | 2019-09-05 19:21 |
100 SEK | Startpris |