Akvarell, vinterbild med figurer. Signerad och daterad 99. Papperet med litet hål. (18,5x32)
3 400 SEK | 2019-09-08 11:58 |
3 200 SEK | 2019-09-08 11:58 |
2 300 SEK | 2019-09-07 20:49 |
2 200 SEK | 2019-09-07 11:18 |
1 900 SEK | 2019-09-07 17:46 |
1 700 SEK | 2019-09-07 08:32 |
750 SEK | 2019-09-05 20:16 |
150 SEK | 2019-09-05 19:22 |
100 SEK | Startpris |