Dekor med röd drake. Förgylld kant. Mindre repor. (Diameter 31)
900 SEK | 2019-09-29 11:22 |
850 SEK | 2019-09-28 22:45 |
800 SEK | 2019-09-26 20:54 |
600 SEK | 2019-09-27 18:57 |
300 SEK | 2019-09-27 18:18 |
200 SEK | 2019-09-26 19:40 |
100 SEK | 2019-09-26 19:36 |
100 SEK | Startpris |