Betsad träkolv med skuren dekor. Damaskerad pipa. Bleck i järn, signerat "Reichardt Stockholm". Graverad dekor. Räfflad pipa. Slitage, enstaka småskador. (Längd 129)
15 500 SEK | 2019-09-29 08:11 |
15 000 SEK | 2019-09-28 20:39 |
7 400 SEK | 2019-09-28 08:55 |
6 600 SEK | 2019-09-27 16:05 |
3 600 SEK | 2019-09-27 09:03 |
3 200 SEK | 2019-09-26 21:35 |
2 300 SEK | 2019-09-26 19:44 |
250 SEK | 2019-09-26 20:28 |
150 SEK | 2019-09-26 19:41 |
100 SEK | 2019-09-26 19:16 |
100 SEK | Startpris |