Mattallrikar 4st, förrättstallrikar 7st, assietter 22st, djupa tallrikar 6st, serveringskannor 2st, skål samt äggkoppar 5st. Enstaka naggar, bruksslitage, några delar med missfärgning. (Mattallrikarnas diameter 25)
2 200 SEK | 2019-09-29 11:23 |
2 100 SEK | 2019-09-27 20:40 |
2 000 SEK | 2019-09-26 23:53 |
900 SEK | 2019-09-26 21:42 |
350 SEK | 2019-09-26 21:36 |
150 SEK | 2019-09-26 20:38 |
100 SEK | 2019-09-26 19:06 |
100 SEK | Startpris |