Olja på duk, interiör med figurer. Osignerad. (49x38)
2 100 SEK | 2019-09-27 00:15 |
2 000 SEK | 2019-09-27 14:59 |
900 SEK | 2019-09-27 00:57 |
150 SEK | 2019-09-26 21:23 |
100 SEK | 2019-09-26 19:42 |
100 SEK | Startpris |