Olja på träskiva, stilleben. Osignerad, a tergo med antik påskrift. Träskiva med lagning, mindre färgbortfall, ställvis något krackelerad. (36x29)
5 200 SEK | 2019-09-29 11:46 |
5 000 SEK | 2019-09-28 20:09 |
4 800 SEK | 2019-09-24 11:40 |
3 600 SEK | 2019-09-27 20:52 |
3 200 SEK | 2019-09-27 17:38 |
450 SEK | 2019-09-26 23:10 |
100 SEK | Startpris |