Olja på duk, "Plaisir de pétanque". Signerad, a tergo daterad 1989. (89x120)
10 000 SEK | 2019-09-29 12:04 |
10 000 SEK | 2019-09-29 12:05 |
7 000 SEK | 2019-09-28 20:46 |
3 200 SEK | 2019-09-27 09:07 |
3 200 SEK | 2019-09-27 09:25 |
1 100 SEK | 2019-09-26 22:26 |
200 SEK | 2019-09-26 20:44 |
100 SEK | 2019-09-26 19:19 |
100 SEK | Startpris |