Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 44. (45x64)
1 500 SEK | 2019-09-29 11:55 |
1 400 SEK | 2019-09-29 00:07 |
1 300 SEK | 2019-09-28 21:38 |
1 200 SEK | 2019-09-28 21:04 |
500 SEK | 2019-09-27 19:36 |
150 SEK | 2019-09-26 22:27 |
100 SEK | Startpris |