Olja på duk, landskap. Signerad och daterad 1836. Samtida ram. Ställvis med krackeleringar. (85x64)
16 500 SEK | 2019-09-28 14:23 |
16 000 SEK | 2019-09-29 00:23 |
14 000 SEK | 2019-09-27 20:36 |
6 200 SEK | 2019-09-27 11:08 |
5 800 SEK | 2019-09-27 08:25 |
5 400 SEK | 2019-09-27 00:04 |
1 400 SEK | 2019-09-26 21:58 |
150 SEK | 2019-09-26 19:41 |
100 SEK | Startpris |