Etsning, "Quai des Orfèvres". Signerad, i plåten daterad 1930. Inramad. (24x20)
850 SEK | 2019-09-29 03:11 |
800 SEK | 2019-09-28 22:34 |
750 SEK | 2019-09-28 22:28 |
650 SEK | 2019-09-28 21:07 |
550 SEK | 2019-09-28 15:32 |
350 SEK | 2019-09-28 12:19 |
150 SEK | 2019-09-27 00:18 |
100 SEK | Startpris |