18. Pelle Åberg (1909-1964)

Olja på pannå, kvinna med svarta handskar. Signerad. Ram med färgbortfall. (39x32)

Varunr 291919

29 September 2019 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK 3 800 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

3 800 SEK2019-09-29 09:55
3 600 SEK2019-09-29 11:58
2 700 SEK2019-09-29 11:26
2 300 SEK2019-09-29 00:24
2 200 SEK2019-09-29 00:23
1 600 SEK2019-09-28 10:51
1 200 SEK2019-09-28 07:01
1 000 SEK2019-09-26 19:19
950 SEK2019-09-27 12:45
500 SEK2019-09-26 23:22
400 SEK2019-09-26 21:24
150 SEK2019-09-26 20:57
100 SEK Startpris

2019-09-29 Månadsauktion, Söndag 29 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms