Olja på pannå, kvinna med svarta handskar. Signerad. Ram med färgbortfall. (39x32)
3 800 SEK | 2019-09-29 09:55 |
3 600 SEK | 2019-09-29 11:58 |
2 700 SEK | 2019-09-29 11:26 |
2 300 SEK | 2019-09-29 00:24 |
2 200 SEK | 2019-09-29 00:23 |
1 600 SEK | 2019-09-28 10:51 |
1 200 SEK | 2019-09-28 07:01 |
1 000 SEK | 2019-09-26 19:19 |
950 SEK | 2019-09-27 12:45 |
500 SEK | 2019-09-26 23:22 |
400 SEK | 2019-09-26 21:24 |
150 SEK | 2019-09-26 20:57 |
100 SEK | Startpris |