Olja på duk, lekande barn. Signerad. (80x65)
1 900 SEK | 2019-09-29 11:49 |
1 800 SEK | 2019-09-29 11:47 |
1 200 SEK | 2019-09-28 18:22 |
1 100 SEK | 2019-09-27 09:38 |
950 SEK | 2019-09-27 22:01 |
550 SEK | 2019-09-26 20:49 |
100 SEK | Startpris |