Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (46x70)
2 700 SEK | 2019-09-29 11:49 |
2 600 SEK | 2019-09-28 22:05 |
2 600 SEK | 2019-09-29 11:46 |
1 500 SEK | 2019-09-26 20:59 |
150 SEK | 2019-09-26 20:15 |
100 SEK | 2019-09-26 20:14 |
100 SEK | Startpris |