Skulptur i patinerad brons. "Reclining figure". Signerad och daterad 89. Numrerad 3/12. (Höjd 25, längd 37)
1 200 SEK | 2019-09-29 09:05 |
1 100 SEK | 2019-09-29 09:32 |
950 SEK | 2019-09-29 06:34 |
850 SEK | 2019-09-28 21:09 |
550 SEK | 2019-09-28 08:43 |
350 SEK | 2019-09-26 23:20 |
250 SEK | 2019-09-26 21:20 |
200 SEK | 2019-09-26 20:47 |
150 SEK | 2019-09-26 19:54 |
100 SEK | 2019-09-26 19:49 |
100 SEK | Startpris |