Olja på pannå, motiv från Smedjebacken. Signerad och daterad 1953. (53x63)
2 600 SEK | 2019-09-29 00:29 |
2 500 SEK | 2019-09-26 21:10 |
1 600 SEK | 2019-09-23 14:21 |
150 SEK | 2019-09-26 20:15 |
100 SEK | Startpris |