Fajans. Signerad. Krackeleringar, mindre hörnnagg med retusch. (Höjd 17, bredd 13)
800 SEK | 2019-09-29 11:56 |
750 SEK | 2019-09-27 09:01 |
550 SEK | 2019-09-29 11:51 |
350 SEK | 2019-09-28 23:32 |
250 SEK | 2019-09-28 20:45 |
150 SEK | 2019-09-27 06:26 |
100 SEK | Startpris |