Lilatonat glas. Med graverad dekor, monogram under adelskrona och text. Kupa med lagning. Mindre naggar. (Höjd 16)
1 100 SEK | 2019-09-29 06:42 |
1 000 SEK | 2019-09-29 08:25 |
450 SEK | 2019-09-27 14:37 |
400 SEK | 2019-09-27 08:45 |
350 SEK | 2019-09-26 19:37 |
100 SEK | Start price |