Etsning, kvinnoporträtt. Signerad, i plåten daterad 1933. (20x15)
700 SEK | 2019-09-29 10:19 |
650 SEK | 2019-09-29 03:12 |
450 SEK | 2019-09-28 19:03 |
400 SEK | 2019-09-28 08:55 |
350 SEK | 2019-09-27 01:13 |
200 SEK | 2019-09-27 00:21 |
100 SEK | 2019-09-26 23:25 |
100 SEK | Startpris |