Olja på duk, "Komposition". Signerad och daterad 65. Med utställningsetikett från Gummesons galleri. (42x56)
4 200 SEK | 2019-09-28 22:54 |
4 000 SEK | 2019-09-28 17:46 |
3 200 SEK | 2019-09-28 21:11 |
2 900 SEK | 2019-09-25 14:11 |
2 800 SEK | 2019-09-26 19:49 |
150 SEK | 2019-09-26 19:22 |
100 SEK | Startpris |