Flintgods. Med dekor av kvinnor. Skål uppburen av växtlighet. Enstaka naggar, förgyllningsslitage, mindre nötningar. (Höjd 47)
1 600 SEK | 2019-09-29 11:29 |
1 500 SEK | 2019-09-29 11:10 |
700 SEK | 2019-09-29 09:39 |
650 SEK | 2019-09-26 21:17 |
600 SEK | 2019-09-26 21:07 |
100 SEK | Startpris |