Färglitografi, blomster. Provtryck. Signerad. Inramad. (22x19,5)
1 100 SEK | 2019-09-29 11:52 |
1 000 SEK | 2019-09-29 10:17 |
700 SEK | 2019-09-29 11:49 |
500 SEK | 2019-09-29 10:49 |
400 SEK | 2019-09-27 18:55 |
350 SEK | 2019-09-27 16:58 |
100 SEK | 2019-09-26 19:25 |
100 SEK | Startpris |