Färglitografi, teritual. Signerad och numrerad. Inramad. (55x45)
950 SEK | 2019-09-29 10:21 |
900 SEK | 2019-09-29 11:40 |
600 SEK | 2019-09-29 09:35 |
500 SEK | 2019-09-26 20:51 |
450 SEK | 2019-09-27 02:14 |
100 SEK | Startpris |