Olja på duk, porträtt av Oscar II. Signerad och daterad 08. I samtida ram med dekorbortfall. Mindre färgbortfall. (75x53)
1 200 SEK | 2019-09-29 11:59 |
1 100 SEK | 2019-09-29 04:32 |
950 SEK | 2019-09-27 22:52 |
800 SEK | 2019-09-27 20:56 |
700 SEK | 2019-09-26 20:02 |
200 SEK | 2019-09-26 22:36 |
100 SEK | 2019-09-26 19:52 |
100 SEK | Startpris |