C-print, "Fleur". A tergo signerad och numrerad, daterad 2018. Inramad. (59x42)
1 200 SEK | 2019-09-29 11:33 |
1 100 SEK | 2019-09-29 09:29 |
1 000 SEK | 2019-09-29 11:19 |
600 SEK | 2019-09-28 21:13 |
150 SEK | 2019-09-26 19:59 |
100 SEK | 2019-09-26 19:38 |
100 SEK | Startpris |