Olja på pannå, handarbetande kvinna. Signerad. (20,5x15,5)
4 400 SEK | 2019-09-29 11:58 |
4 200 SEK | 2019-09-29 11:25 |
3 200 SEK | 2019-09-29 10:57 |
2 500 SEK | 2019-09-29 09:29 |
2 000 SEK | 2019-09-29 06:28 |
1 300 SEK | 2019-09-27 17:17 |
1 100 SEK | 2019-09-27 22:05 |
250 SEK | 2019-09-27 13:19 |
150 SEK | 2019-09-26 20:50 |
100 SEK | Startpris |