Delvis glaserat stengods. Stämplade, etikettmärkta. En med hörnnagg, en med kantnaggar och retusch. (22,5x22,5)
750 SEK | 2019-09-29 11:40 |
700 SEK | 2019-09-29 08:47 |
300 SEK | 2019-09-28 08:43 |
250 SEK | 2019-09-27 22:01 |
100 SEK | 2019-09-27 08:14 |
100 SEK | Startpris |