Olja på duk, "Den flygande elefanten". Signerad och daterad 94. Litet dukhål. (39x43)
850 SEK | 2019-09-26 21:20 |
800 SEK | 2019-09-28 21:14 |
700 SEK | 2019-09-28 14:16 |
450 SEK | 2019-09-27 10:37 |
100 SEK | 2019-09-26 19:10 |
100 SEK | Startpris |