26. Serveringsfat ett par, sterlingsilver, Mexiko, 1900-tal

Konturerat brätte. Repor. (34x21,5, vikt 1450g.)

Varunr 291552

29 September 2019 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 6 200 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

6 200 SEK2019-09-26 22:43
6 000 SEK2019-09-26 18:57
100 SEK Startpris

2019-09-29 Månadsauktion, Söndag 29 september Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms