Konstglas. Signerad och numrerad 810/2000. Etikettmärkt. (Höjd 7,5, 8,5x7)
1 400 SEK | 2019-09-27 21:40 |
1 300 SEK | 2019-09-27 20:58 |
1 200 SEK | 2019-09-27 20:22 |
850 SEK | 2019-09-27 06:45 |
800 SEK | 2019-09-26 21:40 |
100 SEK | 2019-09-26 18:58 |
100 SEK | Startpris |